Heteren KCM TNS

Uitslagen en reacties op de uitslagen.

Heteren KCM TNS

Berichtdoor g.vd.molen » Za 13 Sep 2014 22:08:33

KCM The Newf Society
Heteren 13-09-2014 CAC
Keurmeester: Mw. N. Timmermans-Kadenko
Aantal deelnemers: 42

Reuen puppyklas
aantal deelnemers: 3 / absent: 1
VB 1: Beste pup
Master,
Eig.: P. Verelst
B 2: Daan of the Weeping Willow,
Eig.: J.F.M.A. Verweijmeren

Reuen openklas
aantal deelnemers: 6
U 1: CAC
Queenslands The Name of the Game,
Eig.: E.J. Scheve & G. Scheve-Smalbil
U 2: res. CAC
Innocence v.’t Stolzhof,
Eig.: G.A.J. v. Daalen &
S. v. Daalen-Marbus
U 3: Belle Isle's Newf's Far Away Eyes,
Eig.: A.A.W. Ligtenberg
U 4: Adit Kane v.d. Drentse Beren,
Eig.: E.H. Knol-Kats
ZG: Rgun Magic v.d. Foekjuffer,
Eig.: C. Looij-Saarloos
ZG: I-Kingston Lode mi Amor,
Eig.: P. Verelst

Reuen tussenklas
aantal deelnemers: 2
U 1: Kanikula’s Eurotruck Jolly Gigant,
Eig.: C. Lambregts
ZG 2:We Will Rock You v.d. Gelrehoeve,
Eig.: K.M. Wildeman-Buurman & G.C.
Wildeman

Reuen jeugdklas
aantal deelnemers: 5
U 1: A Black Jack From Close Harmony,
Eig.: L. Decker & B.C. Vanderzaken
U 2: Merrybear Earl of England,
Eig.: K. & H. Geerts-Verlinden
U 3: A Dandy Man From Close Harmony,
Eig.: C. Looij-Saarloos
U 4: Aschwin Hearts of Kings and Queens,
Eig.: M. & G. Hesen
U: Unique Edition vom Burgseeli,
Eig.: R.A. & F.M.C. Peeters-Pollmann

Reuen kampioensklas
aantal deelnemers: 2
U 1: My Big Dream I Am Who I Am,
Eig.: C. Lambregts
U 2: Zadok van de Knijpsbrug,
Eig.: R.A. v.d. Beek

Reuen veteranenklas
aantal deelnemers: 1
U 1: Beste veteraan
Belle Isle’s Newf’s I Am Satisfaction,
Eig.: A.A.W. Ligtenberg


Teven puppyklas
aantal deelnemers: 4 / absent:1
VB 1: Benthen uit het Berenbos,
Eig.: B. Aarzen-v. Genabeek
B 2: World Traveler vom Burgseeli
Eig.: S.E. Schmocker
B 3: Doutzen of the Weeping Willow,
Eig.: F.A. v. Hamont

Teven openklas
aantal deelnemers: 9
U 1: CAC BOB CW ‘14
Phinity v.d. Turfhoeve,
Eig.: S. Brouns & F. Hoogstraate
U 2: Haylay v.’t Stolzhof,
Eig.: R. Bloem-Lubbes
U 3: Qimberly v.d. Turfhoeve,
Eig.: A.F.J.M. Bultman
U 4: Quirine v.d. Turfhoeve,
Eig.: A.F.J.M. Bultman
U: Chatkantarra Shenadoa,
Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets
U: Holle of the Weeping Willow,
Eig.: F.A. v. Hamont & J. Verweijmeren
U: Udessa Jelängerjelieber,
Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins
U: Amira v.d. Knijpsbrug,
Eig.: B.J. Blijham
U: Mileoak Kafoozalum,
Eig.: C.A.S. Hulzing

Teven tussenklas
aantal deelnemers: 2
U 1: Chatkantarra Yenthe,
Eig.: A.J. v.d. Berg
U 2: Chartouche v.h. Reeshof,
Eig.: F.G.J. Tholenaar

Teven jeugdklas
aantal deelnemers: 5
U 1: beste jeugdhond, Hiermee Nederlands
Jeugd kampioen

Afke v.h. Hoogveen,
Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof
ZG 2: Sjoukje v.h. Turfveld,
Eig.: A. Lorijn-v. Koot
ZG 3: Djoney v.h. Reeshof,
Eig.: F.G.J. Tholenaar
ZG 4: Soca v. Villa Newfy’s,
Eig.: S.E. Schmocker
G: Tirion the Emperor’s Companion
Eig.: C.J.M. Keijser

Teven kampioensklas
aantal deelnemers: 1
U 1: res. CAC
Diamond-Anouk v.’t Hunzedal,
Eig.: J.H. v.d. Beek

Teven veteranenklas
aantal deelnemers: 2
U 1: Chatkantarra Papala Pksape Suka,
Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets
U 2: Merwediek’s Amazing Sem,
Eig.: J.G.C.F. v. Damme-v. Boeijen
Afbeelding
Gebruikers-avatar
g.vd.molen
Forum-Newf
Forum-Newf
 
Berichten: 1477
Geregistreerd: Wo 9 Feb 2005 19:49:34
Woonplaats: Lochem

Terug naar Show Uitslagen



Wie is er online?

Gebruikers in dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast